.

Hiteh Autoteenindus OÜ

Hiteh Autoteenindus OÜ pakkuvad ettevõtted

Info:

Rehvivahetus alates: .-
Aadress: Kadaka pst 165 A 11625 Tallinn
Kontakt: telefon: 6711622; faks: 6711623; hooldus ja remont: 6711621; hooldus ja remont GSM: 5069119; pleki- ja värvimistööd: 6711624; pleki-ja värvimistööd GSM: 5161373; e-post: autoteenindus@hiteh.ee;
Koduleht: http://www.hiteh.ee/

Lisainfo:

Alustasime 1989. a. teeninduskooperatiivina Hiiul kolmes garaaziboksis Mercedeste remondiga. Tegime nii lukksepa- kui ka keretöid.

Tänasel päeval pakub Hiteh Autoteenindus OÜ laia valikut sõidukite kereremondi ja -värvitöid, hooldus- ja remonditöid kõigile automarkidele, spetsialiseerudes põhiliselt 3-10 aasta vanustele autodele. Selleks omame Tallinnas kolme töökoda kogupindalaga kokku üle 1800 m2.

Töökojad asuvad aadressidel:
Kadaka pst. 165A, Tallinn (kaart)
Peterburi mnt. 47B, Tallinn (kaart)
Staadioni 1, Tallinn (kaart)

Lukksepatöödest teostame erinevaid sõidukite hooldus- ja remonditöid, s.h mootorite ja käigukastide remont, rehvitöid, elektrisüsteemide diagnostikat kaasaegse BOSCH diagnostikastendiga, sildade reguleerimist uusime 3D stendiga, konditsioneeride täitmist jpm. Populaarseks teenuseks on osutunud autode ostueelne tehniline kontroll, mis annab kliendile ülevaate auto tehnilisest seisukorrast ning edasisel ekspluatatsioonil kaasnevatest remondikuludest. Samuti tuntakse meid töökojana, kes suudab lahendada või nõu anda probleemide puhul, mida teised töökojad ei suuda.

Peterburi 47B asuvas töökojas oleme võimelised remontima ka suuregabariidilisi sõidukeid, mis tavatöökodadesse sisse ei mahu.

Sõidukite pleki- ja värvimistöödest on põhirõhk autode avariiremondil. Selleks omame kaasaegset kereremonditehnoloogiat koos kerevenituspinkide ja mobiilse autokerede mõõtesüsteemiga Crossfire ning kvaliteetset Du Pont värvitehnoloogiat. Töödele anname 12-kuulise garantii.

Oma klientide parimaks teenindamiseks oleme sõlminud suuremate kindlustusseltsidega otsekäsitluslepingud, mis tähendab autoomanike jaoks väiksemat aja- ja närvikulu suhtlemisel kindlustusseltsidega.

Meie kvaliteedi näitajaks on asjaolu, et mitmed autoesindused on valinud meid oma koostööpartneriks sõidukite kere- ja värvitööde teostamisel.

Koostöös meie meistritega leiab klient parima lahenduse sõidukit vaevavatele muredele!

Oleme avatud: E – R 8:00 – 18:00

Kus asub Hiteh Autoteenindus OÜ? Kaart:


  1. Arvamused puuduvad

Mida arvad firmast Hiteh Autoteenindus OÜ ?

Sa peadsisse logima, et kommenteerida.